• Wiosenny Turniej Koszykówki 28 Maja 2018

Wiosenny Turniej Koszykówki

kategoria:
    Aktualności

W Wiosennym Turnieju Koszykówki rywalizowało ze sobą 64 zawodników MSK z wszystkich sekcji oraz zaproszeni goście

• Szachiści "Strzelca" wicemistrzami 24 Maja 2018

Szachiści "Strzelca" wicemistrzami

kategoria:
    Aktualności

Drużyna sekcji szachowej „Strzelec” działająca przy RSiR zajęła 2 miejsce w rozgrywkach opolskiej ligi wojewódzkiej w sezonie 2018.

• Europejski Tydzień Sportu 21 Maja 2018

Europejski Tydzień Sportu

kategoria:
    Sport

Gmina Strzelce Opolskie bierze udział w X Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich.

• Podium na mistrzostwach 16 Maja 2018

Podium na mistrzostwach

kategoria:
    Aktualności

Drużyna koszykówki MKS-u Strzelce Op. zajęła III miejsce podczas ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek KU-14 w Kartuzach!

• Brawo strzelecka siódemka! 08 Maja 2018

Brawo strzelecka siódemka!

kategoria:
    Aktualności

Młodzi piłkarze U-12 zajęli 8. miejsce w finale ogólnopolskim turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

• Turniej szachowy dzieci 07 Maja 2018

Turniej szachowy dzieci

kategoria:
    Aktualności

W sobotę 28 kwietnia rozegrano turniej szachowy dla dzieci, w którym grało 30 zawodników

• Sportowa majówka 07 Maja 2018

Sportowa majówka

kategoria:
    Aktualności

1 maja na dzieciaki czekało moc atrakcji na świeżym powietrzu. Referat Sportu i Rekreacji zaplanował dla najmłodszych przeróżne konkurencje.

• 3 maja z wędką 07 Maja 2018

3 maja z wędką

kategoria:
    Aktualności

Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja świętowali nad stawem Spałek biorąc udział w zawodach o puchar Burmistrza Strzelec Opolskich

• Mityng lekkoatletyczny 02 Maja 2018

Mityng lekkoatletyczny

kategoria:
    Aktualności

27 kwietnia na stadionie miejskim spotkało się 230 uczniów szkół powiatu strzeleckiego, aby rywalizować o najlepsze wyniki w dyscyplinach lekkoatletycznych.

• Turniej weteranów 26 Kwietnia 2018

Turniej weteranów

kategoria:
    Aktualności

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Weteranów przeprowadzono 22 kwietnia w hali sportowej przy pl. Żeromskiego.