Większości z nas urlop nad Bałtykiem kojarzy się z plażowaniem, opalaniem i kąpielami, jednak nie członkom Koła Turystyki Rowerowej "Kamienie Szlachetne".

W piątek, 23 czerwca, otwarcie odkrytej pływalni. Tego dnia wstęp wolny. Zapraszamy!

• Strzał w dziesiątkę 13 Czerwca 2017

Strzał w dziesiątkę

kategoria:
    Aktualności

Dzięki LOK Huzar w czasie Dni Ziemi Strzeleckiej każdy mógł spróbować swych sił w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Na najlepszych czekały puchary.

• Młodzi szachiści z medalami 12 Czerwca 2017

Młodzi szachiści z medalami

kategoria:
    Aktualności

W szachowych Mistrzostwach Województwa Opolskiego juniorów zawodnicy „Strzelca” Strzelce Opolskie zdobyli 4 medale. Mistrzem województwa do lat 18. został Mateusz Hasterok!

• Drużynowo w ping-ponga 12 Czerwca 2017

Drużynowo w ping-ponga

kategoria:
    Aktualności

Tym razem nie indywidualnie, a drużynowo rywalizowały zespoły z Holic, Olesna, Żywocic oraz oczywiście reprezentanci naszego miasta w turnieju organizowanym przez Referat Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich w ramach Dni Ziemi Strzeleckiej.

• Maluchy na start 09 Czerwca 2017

Maluchy na start

kategoria:
    Aktualności

Aż 828 dzieci w poszczególnych kategoriach wiekowych wzięło udział w XIX Biegu Strzelca. Jak co roku były emocje, głośny doping rodziców i dziadków oraz wielka duma z medali. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu! Brawo!

• XIX BIEG STRZELCA 01 Czerwca 2017

XIX BIEG STRZELCA

kategoria:
    Aktualności

Sobotni Bieg Strzelca w parku zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Na dwa dni przed imprezą Referat Sportu i Rekreacji przyjął już zgłoszenia od 880 uczestników.

• Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Wspólna Eu 30 Maja 2017

Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”

kategoria:
    Aktualności

W strzeleckim turnieju koszykówki chłopców do lat 13 udział wzięło pięć drużyn, a zwyciężył zespół z partnerskiego miasta Holice w Czechach.

• Najlepsza w województwie 16 Maja 2017

Najlepsza w województwie

kategoria:
    Aktualności

Nauczycielka Publicznego Gimnazjum nr 1 wywalczyła 1. miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Nauczycieli w Badmintonie

• Mityng lekkoatletyczny pod patronatem burmistrza 08 Maja 2017

Mityng lekkoatletyczny pod patronatem burmistrza

kategoria:
    Aktualności

180 zawodników szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowało w mityngu lekkoatletycznym organizowanym już od 12 lat przez UKS Kusy przy PG nr 1. Młodzież ze szkół powiatu strzeleckiego, rywalizowała o najlepsze wyniki w biegach, rzucie oszczepem, pchnięciu kulą i innych dyscyplinach lekkoatletycznych.