Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej

08 Listopada 2006
kategoria:
Aktualności
10 listopada 2006 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Strzelcach Opolskich przy ulicy Strzelców Bytomskich 2a rozpocznie się Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej.

Turniej rozgrywany będzie na boisku z syntetyczną trawą i przy sztucznym oświetleniu.

Uczestnikami turnieju mogą być 5-osobowe zespoły (4 zawodników w polu + bramkarz) oraz 5 zawodników rezerwowych - rocznik 1991 i młodsi.

Zawodnicy biorący udział w turnieju zobowiązani są posiadać pisemne zgody rodziców na udział w turnieju.

Mecze odbywać się będą zgodnie z Regulaminem PZPN (jedyny wyjątek: wszystkie rzuty są pośrednie).

Czas trwania gry wynosi dwa równe okresy po 10 minut. Przerwa między pierwszą i drugą połową nie może przekraczać 5 minut.

Rozgrywki odbywać się będą w systemie każdy z każdym.

Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Turnieju przepisów PZPN oraz zasad Fair Play.

Opiekun drużyny lub osoba reprezentująca drużynę zobowiązany jest do zapoznania swoich zawodników z regulaminem Turnieju, przed przystąpieniem do pierwszego meczu.

UWAGA!: Zawodnicy nie mogą brać udziału w obuwiu z wkręcanymi kołkami.