Strona główna Aktualności

Nie przychodź, zadzwoń

01 Kwietnia 2020
kategoria:
Aktualności
 

W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Burmistrz Strzelec Opolskich przypomina – NIE PRZYCHODŹ, ZADZWOŃ!

Wizyta w urzędzie powinna być poprzedzona telefonem. Nasi urzędnicy pomogą telefonicznie zweryfikować przypadki, w których Państwa obecność jest niezbędna. Zachęcamy też do kontaktu mailowego i do zakładania Profilu Zaufanego.

Urząd przyjmuje interesantów w godz. 7:30-15:30

Telefony kontaktowe, druki wniosków i inne informacje znajdują się tu: bip.strzelceopolskie.pl/zalatw_sprawe_w_urzedzie

Przypominamy, że wszelkie opłaty można wnosić przelwem, bez konieczności wizyty w kasie tut. urzędu. Numery rachunków znajdziecie Państwo tutaj: bip.strzelceopolskie.pl/urzad_miejski

Fragment rozporządzenia dot. pracy urzędów:
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
§ 13. 1. W okresie, o którym mowa w § 2 ust. 1, wykonywanie zadań przez urząd administracji publicznej lub jednostkę organizacyjną wykonującą zadania o charakterze publicznym, może podlegać ograniczeniu polegającym na wykonywaniu:
1) wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom;
2) określonych zadań przez ten urząd lub jednostkę w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.
2. Decyzję o rodzaju i formie wprowadzanych ograniczeń, o których mowa w ust. 1, podejmuje kierownik urzędu administracji publicznej lub kierujący jednostką organizacyjną wykonującą zadania o charakterze publicznym, zawiadamiając o tych ograniczeniach, w drodze ogłoszenia, na stronie podmiotowej urzędu lub jednostki, a także przez wywieszenie ogłoszenia w siedzibie urzędu lub jednostki.

 

Pełna treść rozporządzenia: dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/566

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H