do góry
Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacjeKoronawirus - co musisz wiedzeć!
Strona główna Aktualności

Eko-edukator zapuka do Twoich drzwi

18 Października 2019
kategoria:
Aktualności
 
 

Eko-edukator zapuka do Twoich drzwi

W związku z realizacją projektu „Kompleksowa kampania informacyjno-edukacyjna gminy Strzelce Opolskie z zakresu gospodarowania odpadami pod nazwą Ekologika” Gmina Strzelce Opolskie prowadzi akcję edukacyjno-informacyjną skierowaną do wszystkich mieszkańców gminy w zakresie gospodarki odpadami.
W ramach akcji edukacyjnej od 1 sierpnia 2019 r. do każdego domu jednorodzinnego oraz mieszkania zawitają eko-edukatorzy, którzy przekażą materiały informacyjne w postaci ulotek i przeszkolą mieszkańców w zakresie zmian zaistniałych w ostatnim czasie w gospodarce odpadami. W akcję włączyli się również niektórzy sołtysi. Eko-edukatorzy będą odpowiadać na wszelkie pytania mieszkańców dotyczące gospodarki odpadami w gminie oraz przeprowadzą krótką ankietę.
Wszyscy przedstawiciele urzędu uczestniczący w akcji będą mieli przy sobie legitymacje wydane przez Burmistrza Strzelec Opolskich. Tożsamość będzie można również potwierdzić u sołtysów oraz w Urzędzie Miejskim pod nr. tel.: 77 404 93 42 lub 77 404 93 49.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

topbaner