Urząd Miejski w Strzelcach Opolskich
Znaleziono: 242.
16 Maja 2017
Nauczycielka Publicznego Gimnazjum nr 1 wywalczyła 1. miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Nauczycieli w Badmintonie
08 Maja 2017
180 zawodników szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowało w mityngu lekkoatletycznym organizowanym już od 12 lat przez UKS Kusy przy PG nr 1. Młodzież ze szkół powiatu strzeleckiego, rywalizowała o najlepsze wyniki w biegach, rzucie oszczepem, pchnięciu kulą i innych dyscyplinach lekkoatletycznych.