Ostrzeżenie meteorologiczne - upał
Strona główna Aktualności

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. „Postaw na rodzinę - wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni"

04 Lipca 2024
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023r. poz. 571 z późn. zm.), Burmistrz Strzelec Opolskich uznając celowość realizacji zadania publicznego opisanego w ofercie pn. „Postaw na rodzinę - wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni” złożonej przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Grodzisko w dniu 27 czerwca 2024r. (data wpływu  do Urzędu Miejskiego) postanowił o zamieszczeniu ww. oferty w dniu 4 lipca 2024r.:

  • na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego;
  • w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.strzelceopolskie.pl;
  • w miejskim serwisie internetowym http:// www.strzelceopolskie.pl.

Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w ww. miejscach może zgłosić uwagi dotyczące oferty w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich (parter budynku, Plac Myśliwca 1, 47-100 Strzelce Opolskie).

aktualizacja z dnia 12 lipca 2024r.: 
W wyznaczonym terminie nie zgłoszono uwag dotyczących oferty realizacji zadania publicznego pn. "Postaw na rodzinę - wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni", oferta została przyjęta do realizacji.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn.„Postaw na rodzinę – wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni” 24-07-04 12:53 0.94MB pobierz plik: Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn.„Postaw na rodzinę – wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni”
pdf Uruchomienie trybu 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dot. zadania publicznego pn.„Postaw na rodzinę – wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni” 24-07-04 12:54 242.82KB pobierz plik: Uruchomienie trybu 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dot. zadania publicznego pn.„Postaw na rodzinę – wszystko się zmieni, gdy wrócisz do korzeni”

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H