Ostrzeżenie meteorologiczne - upał
Strona główna Aktualności

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. "Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę"

25 Czerwca 2024
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023r. poz. 571 z późn. zm.), Burmistrz Strzelec Opolskich  uznając celowość realizacji zadania publicznego opisanego w ofercie pn. „Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę” złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Szkoły Specjalnej „Ósemka” w dniu 17 czerwca 2024r. (data wpływu do Urzędu Miejskiego) postanowił o zamieszczeniu ww. oferty w dniu 25 czerwca 2024r.:

  • na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego;
  • w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.strzelceopolskie.pl;
  • w miejskim serwisie internetowym http:// www.strzelceopolskie.pl.

Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w ww. miejscach może zgłosić uwagi dotyczące oferty w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich (parter budynku, Plac Myśliwca 1, 47-100 Strzelce Opolskie).

aktualizacja z dnia 3 lipca 2024r.: 
W wyznaczonym terminie nie zgłoszono uwag dotyczących oferty realizacji zadania publicznego pn. "Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę", oferta została przyjęta do realizacji.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Uruchomienie trybu 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dot. zadania publicznego pn. "Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę" 24-06-25 12:59 248.18KB pobierz plik: Uruchomienie trybu 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dot. zadania publicznego pn. "Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę"
pdf Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. "Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę" 24-06-25 13:00 1.07MB pobierz plik: Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. "Aktywny wypoczynek poprzez wędrówkę i zabawę"

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H