Strona główna Aktualności

Zakończyła się rywalizacja w lidze

29 Marca 2023
kategoria:
Aktualności
 

W miniony weekend na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzelcach Opolskich zakończyły się zmagania w turnieju piłkarskim organizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich.

Zawody pod nazwą Halowa Liga Młodzika i Halowa Liga Orlika, których organizatorem była Dziewczęca Akademia Piłki Nożnej Strzelce Opolskie, trwały od stycznia bieżącego roku, a ich zwieńczeniem były rozgrywki Pucharu Ligii, w których uczestniczyło 18 drużyn. W tej piłkarskiej rywalizacji w niemal jednym czasie brało udział prawie 200 zawodniczek i zawodników z roczników 2008 i młodszych z niemal wszystkich klubów działających na terenie Gminy Strzelce Opolskie oraz wiodących klubów prowadzących swoją działalność w nieodległych miejscowościach.

Zarówno w kategorii młodzik (rocznik 2008 i młodsi) jak i w kategorii orlik (rocznik 2012 i młodszy) zwycięstwo w turnieju osiągnęła drużyna SKS  Piast PPO Strzelce Opolskie. Organizatorzy wyróżnili też zawodniczki i zawodników charakteryzujących się wyjątkową postawą sportową, wychowawczą i społeczną. Serdecznie gratulujemy!

Halowa Liga Młodzika i Halowa Liga Orlika

50 zdjęć

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H