Strzelecka policja odnotowuje wzmożone próby oszustw "na policjanta". Zachowajcie czujność i ostrzeżcie bliskich seniorów.
Strona główna Aktualności

Zabawa dla całych rodzin

12 Grudnia 2022
kategoria:
Aktualności
 

Halowy turniej piłki nożnej "Rodzinne kibicowanie fair play" znów zagościł w naszym mieście. Były sportowe emocje, wspaniałe nagrody dla kibiców w każdym wieku i kwesta na rzecz strzelczanina w potrzebie.

W turnieju rywalizowało sześć drużyn. Na najwyższym stopniu podium uplasował się zespół ZSET Gliwice pokonując w finale SMS BTS Bielsko-Biała, brąz powędrował do zawodników DLH Nysa.

W przerwach między meczami na kibiców czekało wiele atrakcji. Był pokaz freestyle, odwiedziny Mikołaja, losowanie nagród, konkursy w których do wygrania były vouchery na zestawy mebli, kurs prawa jazdy, rodzinne pobyty w miejscach wypoczynkowych i wiele innych. W meczu pokazowym zmierzyły się ze sobą drużyny młodzików ze Strzelec Opolskich i Zawadzkiego.

W trakcie imprezy prowadzona była kwesta na rzecz młodego strzelczanina - Michała Kostona, który zbiera środki na pilną operację kręgosłupa. O Michale można przeczytać tutaj - www.siepomaga.pl/michal-koston

Rodzinne kibicowanie fair play

50 zdjęć

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H