Strona główna Aktualności

Skatepark służy młodzieży

01 Czerwca 2023
kategoria:
Aktualności
 


Oczekiwana przez młodych strzelczan inwestycja oddana do dyspozycji dzieci i młodzieży. Podczas oficjalnego otwarcia skateparku swymi umiejętnościami pochwalili się mistrzowie - Olaf Żołna - Mistrz Polski w jeździe na hulajnodze, Dawid Cebertowicz na deskorolce z Team Rider Skateboard School oraz Tomasz Kwiecień rekordzista Guinessa (w kategorii najszybciej pokonany maraton jadąc na rolkach tyłem). Po pokazach specjaliści w swych dziedzinach znaleźli czas, by podzielić się swą wiedzą z tymi, którzy dopiero uczą się jazdy na rolkach, desce czy hulajnodze. 
By dopełnić inwestycję na miejscu czeka solarna stacja ładowania hulajnóg, a za kilka tygodni posadowiona zostanie ławka solarna, a partner projektu - Kronospan KO Sp. z o.o. posadził 8 dużych drzew. 

Gospodarzami otwarcia byli: Burmistrz Strzelec Opolskich, Strzelecka Rada Młodzieży i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Budowa skateparku realizowana jest w ramach operacji pn.: „Budowa skateparku w Strzelcach Opolskich" i została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, Poddziałanie 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H