Aktywny Orlik - Wskocz do gry

 

Gmina Strzelce Opolskie otrzymała decyzję o dofinansowaniu na realizację projektu pn. "Aktywny Orlik - Wskocz do gry" w ramach programu "Aktyny Orlik" Ministerstwa Sportu i Turystyki na rok 2026.

Kwota 21 100,00. zł, w tym 20 000,00 zł dofinansowania, zostanie przeznaczona na organizację pięciu bezpłatnych weekendowych zajęcię sportowych dla mieszkańców naszej gminy w różnym wieku. Każde z nich będzie trwało 5 godzin.

Głównym celem projektu jest zwiększenie poziomu aktywności fizycznej wśród społeczności lokalnej oraz promocja zdrowego stylu życia. W ramach projektu uczestnicy będą mogli zagrać m. in. w piłkę nożną, koszykowkę i siatkówkę, a także skorzystać z porad dtyczących zdrowego odżywiania. 

Realizacja projektu zaplanowana na okres od czerwca do październik br. Szczegółowy harmonogram przedstawimy wkrótce.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H