Aktywny Orlik - Wskocz do gry
Gmina Strzelce Opolskie otrzymała decyzję o dofinansowaniu na realizację projektu pn. "Aktywny Orlik - Wskocz do gry" w ramach programu "Aktyny Orlik" Ministerstwa Sportu i Turystyki na rok 2026.
Kwota 21 100,00. zł, w tym 20 000,00 zł dofinansowania, zostanie przeznaczona na organizację pięciu bezpłatnych weekendowych zajęcię sportowych dla mieszkańców naszej gminy w różnym wieku. Każde z nich będzie trwało 5 godzin.
Głównym celem projektu jest zwiększenie poziomu aktywności fizycznej wśród społeczności lokalnej oraz promocja zdrowego stylu życia. W ramach projektu uczestnicy będą mogli zagrać m. in. w piłkę nożną, koszykowkę i siatkówkę, a także skorzystać z porad dtyczących zdrowego odżywiania.
Realizacja projektu zaplanowana na okres od czerwca do październik br. Szczegółowy harmonogram przedstawimy wkrótce.
Klawisze Dostępności
- Przejdź do menu głównego:
- Alt i 0
- Przejdź do treści strony:
- Alt i 1
- Mapa Witryny:
- Alt i 2
- Wersja kontrastowa:
- Alt i 4
- Wyszukiwarka:
- prawy Alt i W
Zamiast klawisza Alt możesz użyć H
.png)