• Bieg Ferta - zapisz się już dziś 01 Grudnia 2021

Bieg Ferta - zapisz się już dziś

kategoria:
    Aktualności

Wystartowały zapisy do XXXII Strzeleckiego Biegu Ulicznego im. Euzebiusza Ferta.

• Zapraszamy do udziału w turnieju 02 Listopada 2021

Zapraszamy do udziału w turnieju

kategoria:
    Aktualności

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach Halowej Ligi Młodzika i Halowej Ligi Orlika pod honorowym patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich.

• Mamy 4,5 mln zł na przebudowę stadionu! 25 Października 2021

Mamy 4,5 mln zł na przebudowę stadionu!

kategoria:
    Aktualności

Strzelce Opolskie pozyskały 4,5 mln zł z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych na przebudowę stadionu miejskiego z dostosowaniem do wybranych dyscyplin lekkoatletycznych.

• Dobry występ szachistów w I lidze 15 Września 2021

Dobry występ szachistów w I lidze

kategoria:
    Aktualności

Drużyna "Strzelca” Strzelce Opolskie w rozgrywkach I ligi szachowej zajęła 13 miejsce w gronie 26 drużyn.

• Kibicujemy strzeleckim szachistom 07 Września 2021

Kibicujemy strzeleckim szachistom

kategoria:
    Aktualności

Od soboty w Szklarskiej Porębie trwają rozgrywki I ligi szachowej z udziałem drużyny klubu „Strzelec”.

• Młode piłkarki na letnim obozie 30 Lipca 2021

Młode piłkarki na letnim obozie

kategoria:
    Aktualności

Zawodniczki Dziewczęcej Akademii Piłki Nożnej Strzelce Opolskie trenowały i wypoczywały w Zawoi.

• Wakacje na sportowo 20 Lipca 2021

Wakacje na sportowo

kategoria:
    Aktualności

Drużyna dziewcząt MKS-u Strzelce Opolskie wraz z trenerem Romanem Bukowskim wzięła udział w obozie sportowym „Wielka przygoda z minikoszykówką – 2021” organizowanym przez MKKS „ŻAK” Koszalin.

• Wyniki turnieju szachowego "Szybki Piątek" 28 Czerwca 2021

Wyniki turnieju szachowego "Szybki Piątek"

kategoria:
    Sport

18 czerwca rozegrano turniej szachowy z udziałem 32 zawodników. Zwycięzcą został Mateusz Hasterok

• Turniej pełen niespodzianek i sportowych emocji 15 Czerwca 2021

Turniej pełen niespodzianek i sportowych emocji

kategoria:
    Aktualności

Wiosenny Turniej Koszykówki organizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich był okazją do sportowej rywalizacji ale też podsumowań.

• Mistrz Polski z Grodziska 14 Czerwca 2021

Mistrz Polski z Grodziska

kategoria:
    Aktualności

Mateusz Hasterok z OSP Grodzisko został szachowym mistrzem Polski służb mundurowych