• Majówka na boisku 15 Kwietnia 2019

Majówka na boisku

kategoria:
    Aktualności

1 maja zapraszamy do udziału w otwartym turnieju piłki nożnej drużyn podwórkowych. Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia.

• Klasyczne szachy w Strzelcach 05 Kwietnia 2019

Klasyczne szachy w Strzelcach

kategoria:
    Aktualności

W strzeleckim ratuszu rozegrany został turniej szachowy Classic Chess Spring 2019. Zwyciężył lider strzeleckich szachistów Michał Wiśniewski

• Referat Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne imp 03 Kwietnia 2019

Referat Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne imprezy

kategoria:
    Aktualności

6 kwietnia odbędzie się turniej sprawnościowy dla dzieci, 14 kwietnia turniej tenisa stołowego weteranów, a 1 maja turniej piłkarski drużyn podwórkowych

• MultiBieg 1 czerwca w Strzelcach Opolskich 02 Kwietnia 2019

MultiBieg 1 czerwca w Strzelcach Opolskich

kategoria:
    Aktualności

W ramach imprezy Multibieg 1 czerwca, podczas Dni Ziemi Strzeleckiej, odbędą się charytatywne biegi na 10 i 1 km oraz na marsz Nordic Walking 6 km.

Aktualności

Zapraszamy miłośników białego szaleństwa na VII Mistrzostwa Gminy w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie o Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich, 23 marca w Jurgowie.

• Zwycięstwa strzeleckich szachistów 11 Marca 2019

Zwycięstwa strzeleckich szachistów

kategoria:
    Aktualności

W trzech turniejach startowali ostatnio zawodnicy sekcji szachowej „Strzelec” i… wszystkie trzy wygrali!

• Zimowy Turniej Szachowy 17 Lutego 2019

Zimowy Turniej Szachowy

kategoria:
    Aktualności

Turniej zgromadził na starcie 30 zawodników, którzy walczyli o uzyskanie kategorii szachowych.

• Rodzinne kibicowanie 13 Lutego 2019

Rodzinne kibicowanie

kategoria:
    Aktualności

W piątek 22 lutego, w hali sportowej przy ul. Kozielskiej zostanie rozegrany VII Turniej Piłkarski o Puchar Księdza Prałata Zygmunta Lubienieckiego. Zapraszamy od 16:00 do wspólnego kibicowania.