do góry
Ostrzeżenie meteorologiczne - oblodzenieSzczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacjeKoronawirus - co musisz wiedzeć!
Strona główna Komunikaty

Opłaty za koncesje na sprzedaż alkoholu do 29 stycznia

07 Stycznia 2021
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Przypominamy przedsiębiorcom sprzedającym alkohol, że z końcem stycznia mija termin wnoszenia opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.
Prosimy wziąć pod uwagę, że na koniec stycznia przypada weekend, więc kasa Urzędu Miejskiego w tym miesiącu czynna jest do piątku 29 stycznia.
Opłaty mogą być wnoszone bezpośrednio na rachunek Gminy:
Bank Spółdzielczy Leśnica O/Strzelce Opolskie
98 8907 1089 2002 0090 6878 0001,
z tym, że kwoty muszą wpłynąć na konto gminy nie później niż do 31 stycznia.

Do końca stycznia należy także złożyć w Urzędzie Miejskim pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w minionym roku. Przypominamy znów, że na koniec stycznia przypada weekend, więc oświadczenia można składać do piątku 29 stycznia. Druk oświadczenia można pobrać tutaj - bip.strzelceopolskie.pl/zalatw_sprawe_w_urzedzie/Oswiadczenie

Zgodnie z przepisami prawa, niedokonanie opłaty lub niezłożenie oświadczenia w podanym terminie spowoduje wygaśnięcie posiadanego zezwolenia lub konieczność uiszczenia dodatkowej, wysokiej opłaty.

W związku z ograniczeniami w bezpośredniej obsłudze petentów, przedsiębiorcy proszeni są o kontakt z pracownikami referatu Inicjatyw Gospodarczych telefonicznie pod numerem 77 404 93 58 lub mailowo na adres

TUTAJ można zapoznać się z godzinami pracy Urzędu Miejskiego oraz otwarcia kasy.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

topbaner