do góry
Koronawirus - co musisz wiedzeć!
Strona główna Komunikaty

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez organizację pozarządową na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dot. realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert

27 Listopada 2019
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019r., poz. 1570 z późn. zm.) Burmistrz Strzelec Opolskich uznając celowość realizacji zadania publicznego opisanego w ofercie pn. „Całą rodziną przy świątecznym stole" złożonej przez Związek Harcerstwa Polskiego (Chorągiew Opolską ZHP)  z dnia 25 listopada 2019r. (data wpływu do Urzędu Miejskiego) postanowił o zamieszczeniu oferty:
- w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.strzelceopolskie.pl
- na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego
- w miejskim serwisie internetowym http://www.strzelceopolskie.pl
Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty w Kancelarii Urzędu Miejskiego (Ratusz, parter - biuro nr 1).

aktualizacja z dnia 5 grudnia 2019r.:
W wyznaczonym terminie nie wniesiono uwag do oferty, oferta została przyjęta do realizacji.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Uruchomienie trybu z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie 237.13KB pobierz plik: Uruchomienie trybu z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
pdf Oferta Związku Harcerstwa Polskiego (Chorągwi Opolskiej ZHP) pn " Całą rodziną przy świątecznym stole" 1.28MB pobierz plik: Oferta Związku Harcerstwa Polskiego (Chorągwi Opolskiej ZHP) pn " Całą rodziną przy świątecznym stole"

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

topbaner