do góry
Strona główna Kalendarium

Wydarzenia w dniu:

Wydarzenia w dniu: 16 Kwietnia 2018

Zapisy do turnieju piłki nożnej drużyn podwórkowych

Data:
2018-04-13 do 2018-04-24

Szczegóły TUTAJ

Spotkanie dla firm z cyklu „Opolskie dla biznesu”

Miejsce:
Powiatowe Centrum Kultury, ul. Dworcowa 23
Godzina:
13:00
Data:
2018-04-16 do 2018-04-16

Jakie dotacje dla firm są jeszcze do wzięcia? Gdzie znaleźć unijne pożyczki bez opłat i prowizji? Co zmieniło się w przepisach podatkowych dla firm w ostatnim czasie? Tego wszystkiego dowiedzieć się można na spotkaniu z cyklu „Opolskie dla biznesu”, na które zaprasza marszałek woj. opolskiego Andrzej Buła!

Dlaczego warto na nim być? Bo w jednym miejscu, w pigułce, dostaniecie kompleksową, potrzebną biznesowi wiedzę. A prócz tego bieżące informacje o ostatnich zmianach w przepisach podatkowych - mówi dyrektor OCRG Roland Wrzeciono.

Celem cyklu „Opolskie dla biznesu” jest zaprezentowanie firmom z Opolszczyzny - w ciekawy i zwięzły sposób - pełnej oferty unijnego wsparcia, jakie mogą uzyskać od jednostek podlegających samorządowi województwa. - Wierzę, że są to informacje przydatne, a nasze spotkania dają przedsiębiorcom możliwość rozeznania działań, z których już mogą korzystać w regionie – mówi marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła.

Spotkaniom towarzyszy Giełda Produktów Województwa Opolskiego dla Firm, która umożliwia bezpośrednie rozmowy z instytucjami oferującymi poszczególne produkty. Można się na niej dowiedzieć wszystkiego np. o tym, gdzie i jak złożyć wniosek o dofinansowanie szkolenia pracowników albo gdzie dostać pożyczki bez prowizji i opłat sfinansowane z unijnej puli województwa opolskiego (w określonych warunkach pożyczki te są nawet zerowo oprocentowane!).

Giełda jest też okazją, by dowiedzieć się więcej o pożyczkach, które dla firm z naszego regionu ma Opolski Regionalny Fundusz Rozwoju. Są wśród nich m.in. pożyczki dla startupów albo pożyczki obrotowe.

przejdź do kalendarium

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H