do góry
Strona główna Aktualności

Tydzień Przedsiębiorcy w Strzelcach Opolskich – ZUS zaprasza

18 Września 2019
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Już 25 września inspektorat ZUS w Strzelcach Opolskich zaprasza na darmowe szkolenia i konsultacje. To specjalna oferta dla pracodawców w ramach opolskiego Tygodnia Przedsiębiorcy, który potrwa w całym regionie od 23 do 27 września. Jakie korzyści wynikają z legalnego zatrudnienia i jak ZUS może pomóc w ustalaniu świadczeń krótkoterminowych? – to tylko niektóre kwestie jakie objaśnią eksperci przedstawicielom lokalnego biznesu.

Tydzień Przedsiębiorcy to impreza nie tylko dla pracodawców, ale również do księgowych, kadrowych, menadżerów i pracowników, w tym cudzoziemców. Na darmowe konsultacje mogą też liczyć początkujący w biznesie oraz ci, którzy planują prowadzić działalność gospodarczą.

- Zachęcamy pracodawców, by zapisywali się na szkolenia i seminaria. W tym roku proponujemy takie tematy jak legalność zatrudniania cudzoziemców i rozliczania za nich składek, ubezpieczenia unijne i poświadczanie formularzy A1 za polskich pracowników czy współpracę z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych. Podkreślimy też jakie uprawnienia ma pracodawca i ZUS przy kontrolowaniu zwolnień lekarskich - informuje Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie opolskim.

Tegoroczna edycja Tygodnia Przedsiębiorcy w Strzelcach Opolskich odbędzie się w sali szkoleń miejscowego inspektoratu ZUS przy ul. K. Miarki 2a.

Szkolenia i seminaria są bezpłatne, a można się na nie zapisywać już teraz pod nr tel. 77 409 57 80 lub pisząc na e-mail:

Szczegółowy harmonogram Tygodnia Przedsiębiorcy w województwie opolskim dostępny jest na: zus.pl/o-kalendarium

Zapisz się, przyjdź, skorzystaj, zapraszamy!

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf plakat 132.43KB pobierz plik: plakat

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H