do góry
Strona główna Aktualności

Informacja dla mieszkańców

18 Września 2019
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Informacja dla mieszkańców, których budynek jednorodzinny/lokal znalazł się na liście 76 Beneficjentów zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Zatrzymać SMOG- program ochrony powietrza w Gminie Strzelce Opolskie”.

W imieniu Burmistrza Strzelec Opolskich Tadeusza Goca, zapraszamy właścicieli nieruchomości na spotkanie organizacyjne dotyczące projektu „Zatrzymać SMOG- program ochrony powietrza w Gminie Strzelce Opolskie”, które odbędzie się dnia 27.09.2019r. o godzinie 16.00, w Sali Rady Miejskiej znajdującej się na I piętrze budynku Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich.

Celem spotkania jest szczegółowe omówienie zasad udzielenia dotacji na wymianę źródła ciepła i instalację OZE w budynkach zakwalifikowanych do projektu, zawartych w regulaminie projektu.

Przypominamy jednocześnie, iż wszelkie wydatki kwalifikowalne można ponosić po dniu podpisania umowy pomiędzy Gminą a Inwestorem. 

Prosimy o niezawodną obecność.

W przypadku rezygnacji z udziału w projekcie, prosimy o niezwłoczny kontakt osobisty w biurze projektu (pokój nr. 30) lub przesłanie pisemnej informacji na adres .

Z poważaniem

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H