do góry
Strona główna Aktualności

Oferta Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

16 Sierpnia 2018
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018r., poz. 450 z późn. zm.) Burmistrz Strzelec Opolskich postanowił o zamieszczeniu  oferty Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów  pn. „Wiek nas nie ogranicza" z dnia 10 sierpnia 2018r. (data wpływu do Urzędu) dot. realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert:
- w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.strzelceopolskie.pl
- na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego
- w miejskim serwisie internetowym http://www.strzelceopolskie.pl  

Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi do oferty w Kancelarii Urzędu Miejskiego (Ratusz, parter - biuro nr 1).

W wyznaczonym terminie nie wniesiono uwag do oferty Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów pn. „Wiek nas nie ogranicza". 
Oferta została przyjęta do realizacji.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Oferta Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów 1.08MB pobierz plik: Oferta Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
pdf Uruchomienie trybu z art. 19a ustawy o działalności pożytku publiczneo i o wolontariacie 191.01KB pobierz plik: Uruchomienie trybu z art. 19a ustawy o działalności pożytku publiczneo i o wolontariacie

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H