do góry
Kłopoty z wodą w rejonie ulic Wilkowskiego, Pięknej i Opolskiej. Trwa usuwanie awarii. Komunikat o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu dopuszczalnego dla pyłu zawieszonego PM10
Strona główna Aktualności

W jakiej Europie chcemy żyć?

23 Lipca 2018
kategoria:
Aktualności
 

Przez ostatni tydzień młodzież z Holic, Soest, Druskienik, Strzelec Opolskich i po raz pierwszy z Tyśmienicy wspólnie pracowała, bawiła się i poznawała nasz kraj w ramach projektu „W jakiej Europie chcemy żyć”?

W piątek 20 lipca 2018 r. w podsumowaniu wymiany udział wzięli przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych. Goście zabrali głos w dyskusji, oglądali także materiały wypracowane podczas warsztatów związane z Brexitem, uchodźcami, konfliktami, ekologią czy pomocą ludziom starszym. 

"Podczas spotkania poznaliśmy ciekawą, wielokulturową historię Wrocławia, zwiedziliśmy Jelenią Górę, powędrowaliśmy szlakami górskimi, rywalizowaliśmy w zawodach sportowych, wymoczyliśmy się w Termach Cieplickich, tańczyliśmy wspólnie na wieczorach narodowych, poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi" - relacjonowali młodzi uczestnicy wymiany międzynarodowej. Całość zakończyła się posadzeniem drzewa międzynarodowego.

Projekt finansowany ze środków Programu Erasmus+. Organizatorem było Strzeleckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej i Gmina Strzelce Opolskie.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H