do góry
Strona główna Aktualności

Strzelczanie docenieni

31 Stycznia 2019
kategoria:
Aktualności
 

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej przewodnicząca Rady Miejskiej Gabriela Puzik i Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc pogratulowali strzelczanom docenionym w 28. edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji.

Kryształowe, Platynowe, Złote i Srebrne Laury co roku wędrują w ręce nieprzeciętnych menedżerów, firm, organizacji i instytucji, a także autorytetów moralnych i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury i sztuki. Nagroda przyznawana przez Izby Gospodarcze w Katowicach, Opolu, Bielsku-Białej i Częstochowie ma ogólnopolski, a nawet europejski wymiar pomimo swoich regionalnych korzeni. Jesteśmy dumi, że kapituła w tym roku wyróżniła aż pięć osób i firm związanych ze Strzelcami Opolskimi. 

Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji wyróżniono: 

  • Rajmunda Adamtza, Prezesa Zarządu Adamietz Sp. z o.o. i właściciela firmy ADAMIETZ Spółka z o.o. i Grupy Kapitałowej Adamietz. W sesji Rady Miejskiej wziął udział przedstawiciel firmy, Jarosław Łoś
  • TRANSANNABERG Wiesiollek J.M. Spółka Jawna ze Strzelec Opolskich - wspólne przedsięwzięcie małżeństwa Marioli i Joachima Wiesiollek. W sesji Rady Miejskiej wziął udział przedstawiciel firmy
  • Jana Mikę, właściciela Zakładu Produkcji Okien „DREWNOPLAST” ze Strzelec Opolskich

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii pro publico bono trafił w ręce  Mieczysława Wojtaszka, dyrektora Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia, Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii polskie przedsiębiorstwo zdobyła firma PPO ze Strzelec Opolskich.

Raz jeszcze serdeczne gratulacje dla laureatów tych prestiżowych nagród.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H