do góry
W strefach województwa opolskiego stwierdzono ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu docelowego dla benzo(a)pirenuW Wielki Piątek urząd czynny do 14:00, a kasa do 12:00
Strona główna Aktualności

Strzelce najatrakcyjniejsze dla inwestora

05 Grudnia 2018
kategoria:
Aktualności
 
 

Teren przy ul. Dziewkowickiej w Strzelcach Opolskich najlepszą ofertą inwestycyjną w województwie opolskim.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu co dwa lata wybiera najlepsze spośrod gminnych ofert inwestycyjnych. Po kilku etapach weryfikacji wskazano 16 najatrakcyjniejszych miejsc do inwestowania w Polsce, po jednym w każdym województwie. 

Tytuł "Grunt na Medal" w naszym województwie przypadł terenowi przy ul. Dziewkowickiej w Strzelcach Opolskich. Nasza oferta to działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 5,8 ha, której właścicielem jest gmina. Doceniona została m.in. za dobre położenie komunikacyjne oraz brak jakichkolwiek przeszkód dla uruchomienia działalności. Komisja konkursowa, podczas wizyty w Strzelcach, oceniała też przygotowanie materiałów informacyjnych i poziom obsługi potencjalnego inwestora.

W imieniu burmistrza Tadeusza Goca nagrodę odebrał Henryk Czempiel kierownik referatu Inicjatyw Gospodarczych i Promocji w Urzędzie Miejskim.  
Wygrana w konkursie pozwala naszej gminie na używanie prestiżowego tytułu "Grunt na Medal", co jest doskonałą rekomendacją dla Strzelec Opolskich wobec potencjalnych inwestorów.
Warto przypomnieć, że Strzelce Opolskie po raz drugi wygrały rywalizację w konkursie "Grunt na Medal". W roku 2014 nagrodzono tym tytułem ofertę inwestycyjną przy ul. Strzelców Bytomskich, obok ciepłowni.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H