Tu znajdziesz pomoc lub jej udzielisz / Добре, що Ви до нас завітали
Strona główna Aktualności

Strzelce dla rodziny

15 Maja 2018
kategoria:
Aktualności
 

 

Pomagają rodzinom finansowo, oferują pakiety zniżek, są otwarci na potrzeby rodziców małych dzieci, ale i seniorów – tak organizatorzy opisują laureatów konkursu  „Opolskie dla Rodziny”, którzy odebrali nagrody i wyróżnienia podczas uroczystej gali.

Jest nam niezmiernie miło, że wśród nagrodzonych samorządów znalazła się Gmina Strzelce Opolskie. Strzelce zostały docenione za dbałość o dzieci i rodziny, ale szczególnie za stworzenie warunków dla seniorów. Burmistrz Tadeusz Goc w swym wystąpieniu przypomniał m.in. o funkcjonujących w Strzelcach mieszkaniach chronionych.

Marszałek województwa Andrzej Buła podkreślał, że w regionie widać szczególną troskę o rodziny i seniorów. – Zbudowaliśmy takie relacje, które tworzą dobry klimat do życia w tym województwie. Nie jesteśmy wyjątkowi w porównaniu z innymi regionami pod względem możliwości finansowych, korzystamy z tych samych programów unijnych.  Ale tu są ludzie, którzy są świadomi naszych problemów i wiedzą, jak je rozwiązać poprzez odpowiednie zarządzanie pieniędzmi. Wyjątkowość polega na wyjątkowości ludzi.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H