Sportowy początek wakacji

04 Lipca 2017
kategoria:
Aktualności

Młodzi piłkarze Piasta Strzelce Opolskie wakacje rozpoczęli wyjazdem do Zakopanego na ogólnopolski turniej piłkarski TATRY CUP 2017, rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych U-16, U-14 i U-12. Wszystkie drużyny grały się rewelacyjnie i po rozgrywkach grupowych awansowały do fazy finałowej. Największy sukces odnieśli zawodnicy U-16, przegrywając finał z Notecianką Pakość I w rzutach karnych. Łukasz Stolarski został wybrany zawodnikiem turnieju w U-16. W kategorii U-14 piłkarze Piasta również przegrali w rzutach karnych mecz o III miejsce i ostatecznie zajęli IV miejsce w turnieju, na 20 startujących drużyn. Nagrodę wyróżniającego się zawodnika otrzymał Dawid Buczek. Najmłodsi U-12 zajęli miejsce VII na 25 drużyn w swojej kategorii wiekowej. Wszystkim drużynom gratulujemy!

Skład U-16: Bartosz Weremko – Krzysztof Dada, Gabriel Galas, Tobiasz Glinka, Jakub Górecki, Gabriel Gwózdek, Patryk Kałka, Arkadiusz Majewski, Jakub Marek, Martin Skowronek, Łukasz Stolarski, Dawid Szewczyk, Jakub Trytko. Trener: Adam Jaremko

Skład U-14: Piotr Sapiński – Adam Brożyna, Dawid Buczek, Tobiasz Burzan, Michał Kałka, Maksym Mazurek, Kamil Nawrot, Nataniel Pastuch, Dawid Pudelko, Jan Tomczyk, Tomasz Waloszek, Paweł Wiśnia. Trener: Dominik Becella

Skład U-12: Patryk Pałka – Mariusz Bugajewski, Jan Dąbkowski, Hubert Grzesiński, Dawid Janać, Justin Daniel, Krzysztof Kielan, Damian Kupryaniuk, Mateusz Kurzeja, Patryk Majnusz, Łukasz Strzelecki. Trener: Artur Kukuczka