Nasi szachiści na Słowacji

14 Lipca 2020
kategoria:
Aktualności

Zakończyły się międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji Amatorów w szachach z udziałem 160 graczy z 12 krajów.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Strzelca Strzelce Opolskie, mimo że nie zaliczali się do przedturniejowych faworytów. Szóste miejsce, z dorobkiem 5,5 punktów z 7 partii, zajął Michał Wiśniewski. Na czternastej pozycji finiszował Mateusz Hasterok, który zgromadził 5,0 pkt.
Obaj nasi reprezentanci zyskali sporo punktów do rankingu Elo międzynarodowej federacji szachowej. Szczegółowe wyniki

W towarzyszącym mistrzostwom turnieju błyskawicznym świetnie spisał się Mateusz Hasterok, który zajął czwarte miejsce w międzynarodowej stawce 112 zawodników. Wyniki