do góry
Strona główna Ekologia Projekt - melioracje

Projekt - melioracje

Gmina Strzelce Opolskie rozpoczyna realizację projektu pn: ”Dobre praktyki europejskie w zakresie optymalizacji wykorzystania wody w produkcji rolniczej i uprawach w gospodarstwach rolnych - wyjazd studyjny do Włoch” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  Partnerami gminy realizującymi wspólnie ten projekt jest  Stowarzyszenie Opolskiego Centrum Edukacji Ekologicznej oraz gmina Jemielnica.

Zapraszamy do udziału w projekcie rolników z powiatu strzeleckiego zainteresowanych tematyką melioracji oraz wykorzystania wody w produkcji rolniczej i uprawach w gospodarstwach rolnych. 5 dniowy wyjazd studyjny do Włoch planowany jest na wrzesień 2019r. Wyjazd w 90 % sfinansowany jest ze środków unijnych  pozyskanych przez Gminę Strzelce Opolskie .

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu z Referatem Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich ul. Zamkowa 2, Strzelce Opolskie. Bliższe informacje udzielane są także pod numerem telefonu  77 40 49 354.

 

 

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg ue.jpg 107.66KB pobierz plik: ue.jpg
jpg ksow.jpg 28.11KB pobierz plik: ksow.jpg
jpg prow.jpg 215.19KB pobierz plik: prow.jpg

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H